PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106421}
7,3 27 227
ocen
7,3 10 1 27227
6,7 6
ocen krytyków
Przyjaciel gangstera
powrót do forum filmu Przyjaciel gangstera
ocenił(a) film na 10
poland7

*Trochę mi ścięło tekst w tytule / nagłówku / ;(. Chodziło mi naturalnie o monologi z Rubym.

ocenił(a) film na 9
poland7

Witaj w klubie mój przyjacielu ;>
- w sensie w klubie wielbiących ten film, nie w klubie ludzi którym ucina nagłówki

ocenił(a) film na 9
poland7

nie lubie francuskich filmów, ale jak tak zachwalasz to zaryzykuje

ocenił(a) film na 10
niko_filmweb

Francuskie komedie kojarzą się dla mnie głównie z pewnym wybitnym aktorem komediowym, a imię brzmi Jego: Louis de Funès Znakomite kino którego nie sposób nie lubić. Jednakże choć de Funès to zamierzchła historia - a film do którego się sposobisz znów nie taki stary - podejrzewam, że po obejrzeniu "Przyjaciel gangstera" co najmniej się nie rozczarujesz.

ocenił(a) film na 9
poland7

polewa na maxa dawno się tak nie uśmiałem hehe 10/10

ocenił(a) film na 9
poland7

a oglądałeś "bez kontroli" ?? tez francuska komedia polecam

ocenił(a) film na 10
niko_filmweb

Jeszcze nie oglądałem tego filmu, ale skoro go tak zachwalasz to zaryzykuję (i może choćby dziś obejrzę). ;)

ocenił(a) film na 10
poland7

I obejrzałem film "Bez kontroli" który mi polecono. Oceniłem (7/10) i zamieściłem opinię na jego temat pod owym filmem. Generalnie słabsze kino niż niedościgniony "Przyjaciel gangstera" (mniej ambitne, bardziej prymitywne). Ale były momenty bardzo zabawne i za nie dałem 7/10. Dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones