PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106421}
7,3 27 215
ocen
7,3 10 1 27215
6,7 6
ocen krytyków
Przyjaciel gangstera
powrót do forum filmu Przyjaciel gangstera

Lubię francuskie komedie. Francuskie kino akcji również. Lubię Gerarda Depardieu i Jeana Reno. Z takiego połączenia musiało wyjść coś dobrego. I wyszło. Bardzo fajna, oryginalna komedia. Świetna gra aktorska, szczególnie Depardieu. Rewelacyjnie zagrał idiotę. Nasuwa się pytanie. Czy Quentin naprawdę był taki gługi czy taki cwany. Szczerze polecam tą komedię. Była zwariowana ale nie głupawa. 8/10

ocenił(a) film na 9
galladorn

Również uwielbiam francuskie komedie, są genialne;)

użytkownik usunięty
attorney

Film naprawdę genialny, a co do Depardieu, może mimo względnej głupoty, tak naprawdę chodziło o jego dziecięcą naiwność, dobroć ? Fakt, że nikt nie zagrałby tego równie dobrze jak on.

ocenił(a) film na 8

Masz rację, w każdym razie żaden inny aktor nie przychodzi mi do głowy

ocenił(a) film na 10
galladorn

Podpisuje się obiema rękami i nogami pod postami przedmówców!!!, SUPER KOMEDIA!!!, jedna z lepszych jakie widziałem w życiu.

ocenił(a) film na 9
Janusz_Tracz

Fenomen tkwi w tym, że gra na emocjach widza ;) Bardzo ujmuje prostotą przekazu, a otwarte zakończenie pozostawia widza z wyobrażeniami jak to dalej mogło się potoczyć ;) (przynajmniej ja tak mam). Jak zawsze genialni Depardieu i Reno. Oceniam wysoko, bo na pewno zapamiętam ten film na długo.

ocenił(a) film na 10
mahrti

francuskie komedie rządzą:)

użytkownik usunięty
galladorn

Ani głupi, ani cwany. Użyłabym określeń: prostolinijny, dobroduszny, naiwny.

ocenił(a) film na 8

Pewnie masz rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones