PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106421}
7,3 27 227
ocen
7,3 10 1 27227
6,7 6
ocen krytyków
Przyjaciel gangstera
powrót do forum filmu Przyjaciel gangstera

Mistrzostwo świata.Moich dwóch ulubionych aktorów w jednym filmie-to musiało się udać-nie było innego wyjścia. Przyjaciel gangstera-to film uzdrawiający-taka dawka śmiechu potrafi wyleczyć każdego nerwusa. Niesamowita rola Gerarda-wystarczy, że na niego popatrze i już się śmieje, a gdy coś powie-staję się jedną wielką beczką śmiechu! Niepowtarzalny Jean Reno-i ta jego powaga i zdenerowowanie, a często poirytowanie...przecudowna sprawa. To jest właśnie prawdziwe kino-francuskie kino-obok amerykańskiego i hiszpańskiego najlepsze na świecie!Perypetie dwóch wspaniałych Francuzów na zawsze pozostały w moim sercu-mam tam szyfladkę ze śmiechem-po tej komedii cała odrazu się zapełniła. Rubi!...Rubi!!...Rubi!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Mr_Feelm

malutka poprawka "coć" znaczy coś-to miałem na myśli, a palce swoje robią i czasem nie są posłuszne:)

Mr_Feelm

Zgadzam się! Film jest po prostu genialny, podczas jego oglądania płakałam ze śmiechu. Świetne kino!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones