PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106421}
7,3 27 230
ocen
7,3 10 1 27230
6,7 6
ocen krytyków
Przyjaciel gangstera
powrót do forum filmu Przyjaciel gangstera

niestety słaby!

ocenił(a) film na 3

niestety kolejny francuski słaby film, bardzo mało śmieszny ja tylko śmiałęm się może w 2 momentach, zdecydowanie nuie polecam 3/10

ocenił(a) film na 10
marekpic

No wydaje mi sie ze niemasz racji kolego!Ten film to naprawde zwariowana komedia.Tylko ze trzeba rozumiec humor francuski czy angielski.Jak sie go nierozumie to niebedzie dla tego kogos smieszny!Humor francuski czy angielski jest bardzo specyficzny i trzeba go dobrze zrozumiec a w tedy bedziesz sie brechtac do upadlego!

POZDRO.

ocenił(a) film na 5
Jackie82

słaby nie jest, ale niestety za krótki. Niepotrzebny wątek z bezdomną dziewczyną i sam koniec negatywnie mnie zaskoczyły:/

użytkownik usunięty
BSQ

Film ten nagrany był w 2002 a w 2003 była premiera, więc duża szansa że nagrają drugą część. Z tego mogłaby powstać świetna trylogia...

ocenił(a) film na 8
marekpic

Nie prawda!
Przyjaciel gangstera to prześwietny film. Nie taki gówno jak Shrek czy inne tego typu. Ja na tym filmie prawie przez cały czas sie śmiałam. To mój ulubiony film. Uwielbiam francuskie komedie ,a tą szczególnie.

użytkownik usunięty
ania_10

Nie porównuj Shreka do Przyjaciel gangstera, bo to tak jakbyś porównała psa z kotem. A swoją drogą to bardzo dobry film ;)

ocenił(a) film na 8

Dlaczego nie porównywać. Przyjaciel gangstera jest znacznie lepszy od Shreka

użytkownik usunięty
ania_10

Zrozum, Przyjaciel gangstera to jest komedia a shrek to bajka ;)

ocenił(a) film na 10
marekpic

MAREKPIC To po co dodales go do ulubionych??????

R3SUM3

oto jest pytanie:)))))
:)

ocenił(a) film na 10
marekpic

był zajebisty 10/10, a kolega humoru po prostu nie ma :)

marekpic

jeśli jest taki slaby, tak bardzo go nie polecasz, i wystawiasz mu 3/10, to powiedz mi dlaczego masz go wśród swoich ulubionych filmów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones